Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

TARGI MEBLE POLSKA 2017- ODWIEDŹ NAS W DNIACH 14-17.03.2017

 Wybieramy, analizujemy, szyjemy…Przygotowania do targów MEBLE POLSKA 2017- PAWILON 8, STOISKO 17. Pokażemy nasze nowości i propozycje na rok 2017. Zapraszamy!

  baner     
       
 IMG 20170123 123627 IMG 20170123 123640

CZY DOBRE KRZESŁO NA PEWNO JEST DOBRE?

JUŻ PO ROKU UŻYTKOWANIA DOBRYCH KRZESEŁ ODNOTOWANO ZNACZNĄ POPRAWĘ POSTAWY CIAŁA WŚRÓD DZIECI W WIEKU 7-9 LAT

Nie bez powodu nasze krzesła widnieją pod marką DOBRE KRZESŁO. Jak można zauważyć nasze produkty wyróżniają się kształtem i dopasowaniem do wzrostu użytkownika. Czemu tak musi być? Odpowiedź jest prosta, żeby kupić dziecku obuwie w rozmiarze 38 musi do niego dorosnąć. Czy od razu nie może nosić obuwia w rozmiarze 39-40? Pewnie, że może, tylko wyobraźmy sobie co się dzieje z jego stopą, której ułożenie też odpowiada za prawidłową postawę. Tak samo jest z Dobrym Krzesłem. Siedzisko odzwierciedla naturalne ułożenie kręgosłupa- tego zdrowego i prawidłowo ustawionego w przedziale danego wzrostu. Co zatem wyróżnia Dobre Krzesło od innych? Z pewnością siedzisko, które ma odpowiednie wypchnięcie lędźwiowe, wyprofilowane plecy, odpowiednią wysokość czy szerokość przypisaną do wzrostu.  Już po roku użytkowania Dobrych Krzeseł odnotowano znaczną poprawę postawy ciała wśród dzieci w wieku 7-9 lat. Materiał został opracowany przez dr Mirosława Mrozkowiaka, przy Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego Instytutu Kultury Fizycznej w Bydgoszczy nt. ,,Próby oceny znaczenia DOBREGO KRZESŁA w profilaktyce zaburzeń postawy ciała”. Dlatego Dobre Krzesło jest dobre nie bez powodu. Już niedługo więcej szczegółów i informacji odnośnie Dobrego Krzesła.

                       strona 

MODULAR- DOŁĄCZA DO GRONA NASZYCH INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW

 Z czym kojarzy nam się sala konferencyjna? Długie rozmowy, kluczowe spotkania, wielogodzinne debaty i niekiedy ból kręgosłupa.  W szybki sposób można zapewnić maksimum komfortu i wpłynąć na efektywność pracy zespołu. Użytkownicy tych krzeseł zapewne bólu nie odczują. Prezentujemy tym samym nowy model DECO, który będzie dostępny w różnych odcieniach szarości i pasteli.  Takie zestawienie kolorystyczne robi wrażenie.

1  3  4  
       
 8  9  10  
       

Tak wygląda nowoczesny gmach Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Płocku

Otwarcie szkoły odbyło się w 2015 roku. Budynek zaprojektowano jako parterowy, składający się z kilku skrzydeł. W Zespole Szkół znajduje się 15 klasopracowni, gabinety terapeutyczne i rehabilitacyjne. Budynek nowoczesny, wielobarwny, dostosowany do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością szczególnie wyróżnia się wśród placówek oświatowych na terenie Płocka. I tu również znajdują się sale pełne Dobrych Krzeseł, które będą wspierać prawidłową postawę wszystkich uczniów. 

PIO 5483  PIO 5486  PIO 5506
       
       
PIO 5523  PIO 5529  PIO 5538