Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

Dobre Krzesła w salonach meblowych w Niemczech i Austrii!

Dobre Krzesła w salonach meblowych w Niemczech i Austrii!

W bieżącym roku rozpoczęliśmy współpracę z siecią sklepów meblowych Mömax. Mömax jest jedną z marek salonów meblowych skupionych w austriackiej Grupie XXXLutz i posiada salony w: Austrii – 17 filii, Niemczech – 33 filie, Słowenii – 4 filie, na Węgrzech – 9 filii i w Bułgarii – 4 filie. Dobre Krzesła pojawiły się w salonach w Austrii i w Niemczech. Wspólnie z przedstawicielami firmy Mömax dobraliśmy tkaniny i komponenty, które pozwoliły nam stworzyć unikatowe modele. Efekt końcowy jest świetny, sami zobaczcie!!!

thumb Momax Entelo Lavre  thumb Momax Entelo STORIA

Jakie są skutki błędów i wad postawy? O tym szerzej dr Mrozkowiak podczas szkolenia zespołu Entelo.

Jakie są skutki błędów i wad postawy? O tym szerzej dr Mrozkowiak podczas szkolenia zespołu Entelo

Dnia 24.07.2017 odbyło się kolejne szkolenie zespołu Entelo z zakresu błędów i wad postawy, ich skutków oraz zasad zdrowego stylu życia. Jak twierdzi dr Mrozkowiak nauczyciel akademicki  Instytutu  Kultury Fizycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy  ,,Dobre Krzesło jest świetną profilaktyką” i jest elementem zdrowego stylu życia. Dr Mrozkowiak od lat zajmuje się pojęciem błędów i wad postawy angażując się w liczne projekty badawcze. Podczas spotkania poruszaliśmy również pojęcie pedagogizacji rodziców, nauczycieli czy  opiekunów, którzy mają bezpośredni wpływ na kształtowanie  świadomości dzieci o potrzebie dbałości o zdrowie i kondycję fizyczną.

Więcej na temat szkolenia w następnym artykule.


 thumb szkolenie zespolu enteloo

OUTLET ENTELO DO -50% -DOBRE KRZESŁA MAMY DLA WAS OD RĘKI! NIE CZEKAJ!

OUTLET ENTELO  DO -50% -DOBRE KRZESŁA MAMY DLA WAS OD RĘKI! NIE CZEKAJ!

Już teraz zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego- ulica Przemysłowa 24, 09-400 Płock. Tylko u nas znajdziesz krzesła z rabatem do -50% oraz unikatowe modele. Pomożemy stworzyć Ci ergonomiczne miejsce pracy: dla dzieci i dorosłych. ZAPRASZAMY!!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 8.00-17.00


thumb entelo outlet 1
 
 
thumb entelo outlet 2 

Kolejni zalogowani w Entelo!

Kolejni zalogowani w Entelo!

Made in Poland. Special Edition. Z przyjemnością informujemy, że specjalne edycje krzeseł będą  oznaczone limitowaną metką. Każdy projekt spersonalizowany, wyróżniający się od innych zasługuje na dodatkowe oznaczenia. Indywidulane projekty Entelo cieszą się coraz większą popularnością. Jak twierdzi Kierownik ds. kluczowych Klientów Arkadiusz Wróblewski, każdy tego typu projekt kończy się pozytywnym zaskoczeniem. Niekiedy trudno sprostać wymaganiom specjalnych projektów, odpowiednio dobrać tkaniny czy wykończenie, które będzie pasowało z LOGO do modelu krzesła. Mając jednak bezpośredni wpływ na produkcję- jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych zalogowanych.

 thumb Entelo wszywki