Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

TARGI MEBLE POLSKA 2017

Targi Meble Polska 2017 w Poznaniu są już za nami, było to dla Nas ogromnym wyzwaniem, któremu podołaliśmy. Kilka miesięcy przygotowań do największych Targów w Polce, na których zaprezentowaliśmy naszą bogatą ofertę produktową. Stoisko Entelo przyciągnęło wielu potencjalnych Klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Dobre Krzesło wzbudziło głownie zainteresowanie salonów meblowych, dystrybutorów oraz Klientów indywidualnych.
Przez te kilka dni byliśmy dla Was w Poznaniu , a poniżej kilka zdjęć które zobrazują Wam jak przebiegały Targi Meble Polska na naszym stoisku.

1  5 7
 2 34 
 6 9 10

CZY DOBRE KRZESŁO NA PEWNO JEST DOBRE?

JUŻ PO ROKU UŻYTKOWANIA DOBRYCH KRZESEŁ ODNOTOWANO ZNACZNĄ POPRAWĘ POSTAWY CIAŁA WŚRÓD DZIECI W WIEKU 7-9 LAT

Nie bez powodu nasze krzesła widnieją pod marką DOBRE KRZESŁO. Jak można zauważyć nasze produkty wyróżniają się kształtem i dopasowaniem do wzrostu użytkownika. Czemu tak musi być? Odpowiedź jest prosta, żeby kupić dziecku obuwie w rozmiarze 38 musi do niego dorosnąć. Czy od razu nie może nosić obuwia w rozmiarze 39-40? Pewnie, że może, tylko wyobraźmy sobie co się dzieje z jego stopą, której ułożenie też odpowiada za prawidłową postawę. Tak samo jest z Dobrym Krzesłem. Siedzisko odzwierciedla naturalne ułożenie kręgosłupa- tego zdrowego i prawidłowo ustawionego w przedziale danego wzrostu. Co zatem wyróżnia Dobre Krzesło od innych? Z pewnością siedzisko, które ma odpowiednie wypchnięcie lędźwiowe, wyprofilowane plecy, odpowiednią wysokość czy szerokość przypisaną do wzrostu.  Już po roku użytkowania Dobrych Krzeseł odnotowano znaczną poprawę postawy ciała wśród dzieci w wieku 7-9 lat. Materiał został opracowany przez dr Mirosława Mrozkowiaka, przy Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego Instytutu Kultury Fizycznej w Bydgoszczy nt. ,,Próby oceny znaczenia DOBREGO KRZESŁA w profilaktyce zaburzeń postawy ciała”. Dlatego Dobre Krzesło jest dobre nie bez powodu. Już niedługo więcej szczegółów i informacji odnośnie Dobrego Krzesła.

TARGI MEBLE POLSKA 2017- ODWIEDŹ NAS W DNIACH 14-17.03.2017

 Wybieramy, analizujemy, szyjemy…Przygotowania do targów MEBLE POLSKA 2017- PAWILON 8, STOISKO 17. Pokażemy nasze nowości i propozycje na rok 2017. Zapraszamy!

  baner     
       
 IMG 20170123 123627 IMG 20170123 123640

MODULAR- DOŁĄCZA DO GRONA NASZYCH INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW

 Z czym kojarzy nam się sala konferencyjna? Długie rozmowy, kluczowe spotkania, wielogodzinne debaty i niekiedy ból kręgosłupa.  W szybki sposób można zapewnić maksimum komfortu i wpłynąć na efektywność pracy zespołu. Użytkownicy tych krzeseł zapewne bólu nie odczują. Prezentujemy tym samym nowy model DECO, który będzie dostępny w różnych odcieniach szarości i pasteli.  Takie zestawienie kolorystyczne robi wrażenie.

1  3  4  
       
 8  9  10