Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

Już zaczynamy wielkie szycie

Już zaczynamy wielkie szycie!

Dobre Krzesła trafią do salonów meblowych Möbelix  w Czechach i w Słowacji. Zaczynamy wielkie szycie dla 12 salonów w Czechach oraz 6 salonów w Słowacji. Model Storia i Lavre szczególnie przypadł do gustu zagranicznym sieciom zakupowym. Jesteśmy przekonani, że Dobre Krzesła zaskoczą podobnie jak w salonach meblowych Mömax (Austria, Niemcy).

Będziemy informować na bieżąco o naszym wielkim szyciu ;)

mobelix 4  
 
 mobelix 6 
     
thumb mobelix salon

DOBRE KRZESŁA jadą na Litwę!

DOBRE KRZESŁA jadą na Litwę!

Już kolejny raz Dobre Krzesła  wyjeżdżają do Litwy. Realizując projekt dla firmy SENUKAI przygotowaliśmy modele krzeseł, które cieszą się już popularnością u naszych sąsiadów. Dodatkowo zadbaliśmy o ,,pigułkę wiedzy” na temat ergonomii Dobrych Krzeseł.

Cieszymy się, że polski produkt wychodzi za granicę naszego kraju. Poniżej prezentujemy modele krzeseł, które zostały wybrane przez firmę SENUKAI.

thumb LUKA rozmiar6 biaa lamowka  thumb okadka senukai  thumb Rapid rozmiar6 biaa lamowka 

Dobre Krzesła w salonach meblowych w Niemczech i Austrii!

Dobre Krzesła w salonach meblowych w Niemczech i Austrii!

W bieżącym roku rozpoczęliśmy współpracę z siecią sklepów meblowych Mömax. Mömax jest jedną z marek salonów meblowych skupionych w austriackiej Grupie XXXLutz i posiada salony w: Austrii – 17 filii, Niemczech – 33 filie, Słowenii – 4 filie, na Węgrzech – 9 filii i w Bułgarii – 4 filie. Dobre Krzesła pojawiły się w salonach w Austrii i w Niemczech. Wspólnie z przedstawicielami firmy Mömax dobraliśmy tkaniny i komponenty, które pozwoliły nam stworzyć unikatowe modele. Efekt końcowy jest świetny, sami zobaczcie!!!

thumb Momax Entelo Lavre  thumb Momax Entelo STORIA

Jakie są skutki błędów i wad postawy? O tym szerzej dr Mrozkowiak podczas szkolenia zespołu Entelo.

Jakie są skutki błędów i wad postawy? O tym szerzej dr Mrozkowiak podczas szkolenia zespołu Entelo

Dnia 24.07.2017 odbyło się kolejne szkolenie zespołu Entelo z zakresu błędów i wad postawy, ich skutków oraz zasad zdrowego stylu życia. Jak twierdzi dr Mrozkowiak nauczyciel akademicki  Instytutu  Kultury Fizycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy  ,,Dobre Krzesło jest świetną profilaktyką” i jest elementem zdrowego stylu życia. Dr Mrozkowiak od lat zajmuje się pojęciem błędów i wad postawy angażując się w liczne projekty badawcze. Podczas spotkania poruszaliśmy również pojęcie pedagogizacji rodziców, nauczycieli czy  opiekunów, którzy mają bezpośredni wpływ na kształtowanie  świadomości dzieci o potrzebie dbałości o zdrowie i kondycję fizyczną.

Więcej na temat szkolenia w następnym artykule.


 thumb szkolenie zespolu enteloo