Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

W dużym skrócie- Biznes Meble.pl o Entelo.

W dużym skrócie- Biznes Meble.pl o Entelo.

W majowym wydaniu Biznes Meble.pl znajduje się podsumowanie targów ,,Meble Polska 2017”. Znajdziemy w nim nowe rozwiązania, nowoczesne wzornictwo zaprezentowane przez polskie firmy. Entelo również pojawiło się na targach, czego efektem jest obecnie finalizowanie licznych kontraktów. ,,Są kreatywni, wszechstronni i uniwersalni. Tworzą firmę Entelo, której ideą przewodnią jest promowanie ergonomicznego trybu siedzenia”- w takim dużym skrócie podsumowanie naszego udziału w targach przez Biznes Meble.pl. Podkreślono również aspekty profilaktyczne Dobrych Krzeseł oraz to, co szczególnie nas wyróżnia- nietypowy kształt, który pozwala realizować zamierzone cele- dbałość o kręgosłup użytkownika. ,,Wyszliśmy od nauki a później nadaliśmy produktowi kształt, żeby był nowoczesny i unikatowy” podkreślił podczas rozmowy Michał Brudnicki, Dyrektor Generalny Entelo Dystrybucja. Więcej na temat podsumowania targów Meble Polska 2017 znajdziecie w wydaniu nr 5/2017.

http://www.wydawnictwo.meble.pl/gfx/e-wydanie/Meble_Polska_2017_BIZNESmeblepl/index.html#12


w budowaniu 

Dobre Krzesła ponownie w katalogu Nowej Szkoły 2017-2018

Dobre Krzesła ponownie w katalogu Nowej Szkoły 2017-2018

Szeroką ofertę Entelo poraz kolejny w katalogu zamieściła Nowa Szkoła – Dystrybutor DOBRYCH KRZESEŁ, która z powodzeniem działa na polskim rynku mebli szkolnych od ponad dwóch dekad. Współpracujemy wspólnie już kilka lat, wyposażając sale przedszkolne, szkolne i inne. Zapraszamy do objerzenia nowego katalogu Nowej Szkoły.

http://nowaszkola.com/szkola-podstawowa-20172018/


nowa szkola 

Zmieniamy ofertę- nowości w kolorach Entelo!

Zmieniamy ofertę- nowości w kolorach Entelo!

Jak już wiadomo rozwijamy się bardzo dynamicznie. Wprowadzamy nowe kolory naszych krzeseł i już można wybierać dany rozmiar spośród kilku kolorów. Nie odchodzimy ani na krok od profilaktyki, dbałości o zdrowie i kondycję kręgosłupa a stajemy się coraz bardziej uniwersalni. Klasy szkolne, aule, korytarze mogą być wielo i jednobarwne. Zapytaj o szczegóły kontaktując się z nami a pomożemy w wyborze Dobrych Krzeseł.

Entelo Dobre Krzeso Wzornik Kolorow

TARGI MEBLE POLSKA 2017

Targi Meble Polska 2017 w Poznaniu są już za nami, było to dla Nas ogromnym wyzwaniem, któremu podołaliśmy. Kilka miesięcy przygotowań do największych Targów w Polce, na których zaprezentowaliśmy naszą bogatą ofertę produktową. Stoisko Entelo przyciągnęło wielu potencjalnych Klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Dobre Krzesło wzbudziło głownie zainteresowanie salonów meblowych, dystrybutorów oraz Klientów indywidualnych.
Przez te kilka dni byliśmy dla Was w Poznaniu , a poniżej kilka zdjęć które zobrazują Wam jak przebiegały Targi Meble Polska na naszym stoisku.

1  5 7
 2 34 
 6 9 10