Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

Kolejni zalogowani w Entelo!

Kolejni zalogowani w Entelo!

Made in Poland. Special Edition. Z przyjemnością informujemy, że specjalne edycje krzeseł będą  oznaczone limitowaną metką. Każdy projekt spersonalizowany, wyróżniający się od innych zasługuje na dodatkowe oznaczenia. Indywidulane projekty Entelo cieszą się coraz większą popularnością. Jak twierdzi Kierownik ds. kluczowych Klientów Arkadiusz Wróblewski, każdy tego typu projekt kończy się pozytywnym zaskoczeniem. Niekiedy trudno sprostać wymaganiom specjalnych projektów, odpowiednio dobrać tkaniny czy wykończenie, które będzie pasowało z LOGO do modelu krzesła. Mając jednak bezpośredni wpływ na produkcję- jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych zalogowanych.

 thumb Entelo wszywki 

W dużym skrócie- Biznes Meble.pl o Entelo.

W dużym skrócie- Biznes Meble.pl o Entelo.

W majowym wydaniu Biznes Meble.pl znajduje się podsumowanie targów ,,Meble Polska 2017”. Znajdziemy w nim nowe rozwiązania, nowoczesne wzornictwo zaprezentowane przez polskie firmy. Entelo również pojawiło się na targach, czego efektem jest obecnie finalizowanie licznych kontraktów. ,,Są kreatywni, wszechstronni i uniwersalni. Tworzą firmę Entelo, której ideą przewodnią jest promowanie ergonomicznego trybu siedzenia”- w takim dużym skrócie podsumowanie naszego udziału w targach przez Biznes Meble.pl. Podkreślono również aspekty profilaktyczne Dobrych Krzeseł oraz to, co szczególnie nas wyróżnia- nietypowy kształt, który pozwala realizować zamierzone cele- dbałość o kręgosłup użytkownika. ,,Wyszliśmy od nauki a później nadaliśmy produktowi kształt, żeby był nowoczesny i unikatowy” podkreślił podczas rozmowy Michał Brudnicki, Dyrektor Generalny Entelo Dystrybucja. Więcej na temat podsumowania targów Meble Polska 2017 znajdziecie w wydaniu nr 5/2017.

http://www.wydawnictwo.meble.pl/gfx/e-wydanie/Meble_Polska_2017_BIZNESmeblepl/index.html#12


w budowaniu 

Dobre Krzesła ponownie w katalogu Nowej Szkoły 2017-2018

Dobre Krzesła ponownie w katalogu Nowej Szkoły 2017-2018

Szeroką ofertę Entelo poraz kolejny w katalogu zamieściła Nowa Szkoła – Dystrybutor DOBRYCH KRZESEŁ, która z powodzeniem działa na polskim rynku mebli szkolnych od ponad dwóch dekad. Współpracujemy wspólnie już kilka lat, wyposażając sale przedszkolne, szkolne i inne. Zapraszamy do objerzenia nowego katalogu Nowej Szkoły.

http://nowaszkola.com/szkola-podstawowa-20172018/


nowa szkola 

Zmieniamy ofertę- nowości w kolorach Entelo!

Zmieniamy ofertę- nowości w kolorach Entelo!

Jak już wiadomo rozwijamy się bardzo dynamicznie. Wprowadzamy nowe kolory naszych krzeseł i już można wybierać dany rozmiar spośród kilku kolorów. Nie odchodzimy ani na krok od profilaktyki, dbałości o zdrowie i kondycję kręgosłupa a stajemy się coraz bardziej uniwersalni. Klasy szkolne, aule, korytarze mogą być wielo i jednobarwne. Zapytaj o szczegóły kontaktując się z nami a pomożemy w wyborze Dobrych Krzeseł.

Entelo Dobre Krzeso Wzornik Kolorow