Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

Świętokrzyskie

Busko-Zdrój


Salon ORTOMEDIC GL+
ul. Batorego 2a
28-100 Busko-Zdrój
+48 41 378 34 17
busko@ortomedic.pl

Kielce


DEK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sp. z o.o.
25-663 Kielce
ul. Olszewskiego 9, Pawilon 8
tel. 41 345 01 72, 41 345 38 46 / wew. 35
e-mail: meble.biurowe@dek.pl



Salon ORTOMEDIC GL+
ul. Wesoła 37a
Kielce
+48 41 344 15 81
kielce2@ortomedic.pl

Końskie


Salon ORTOMEDIC GL+
ul. Gimnazjalna 41b
Końskie
+48 41 372 44 65
konskie@ortomedic.pl

Ostrowiec Świętokrzyski


Salon ORTOMEDIC GL+
Al. Jana Pawła II 5c
Ostrowiec Świętokrzyski

ostrowiec@ortomedic.pl

Sandomierz

Black Red White image001
ul. Wiśniowa 2A
27-600 Sandomierz
Nr telefonu: 15 831 0035
s44a.salon@m-brw.com.pl

 


Salon ORTOMEDIC GL+
ul. Schinzla 13
Sandomierz
+48 15 864 75 83
sandomierz@ortomedic.pl

Starachowice


Salon ORTOMEDIC GL+
ul. Radomska 70
Starachowice
+48 41 275 19 20
starachowice@ortomedic.pl