Krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe, krzesła szkolne - Entelo - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Dobre Krzesła o wszechstronnym przeznaczeniu - krzesła do komputera, krzesła biurowe obrotowe oraz krzesła szkolne. Entelo to linia produktów profilaktycznych. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.

Firma bazując na innowacyjnych technologiach, wiedzy na temat trendów rynkowych oraz poczuciu odpowiedzialności, wykorzystuje w procesie produkcji najwyższej jakości surowce i materiały, zapewniające wyrobom trwałość i wyjątkowość, a użytkownikom komfort i zadowolenie. Oferowane produkty spełniają wszelkie normy oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, pozwalające na użytkowanie w jednostkach oświatowych. Dobre Krzesło produkowane jest zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 1729-1:2007.

thumb certyfikat twistcline 2017Certyfikat Zgodności z normą PN-EN 1729-1:2007 dla produktu Dobre Krzesło C-Line rozmiar od 1 do 7 oraz krzeseł obrotowych 2 do 7.

thumb certyfikatclasic2017Certyfikat Zgodności z normą PN-EN 1729-1:2007 dla produktu Dobre Krzesło rozmiar od 1 do 7.

thumb certyfikat banko1 2017Dobra Ławka z regulowanym pochyłem blatu BANKO

PZH atestAtest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny dla produktu Dobre Krzesło.

SKMBT C35140804172600 Strona 1Pozytywne raporty z badań wytrzymałościowych dla wszystkich krzeseł obrotowych z linii Dobre Krzesło wydane przez Laboratorium Katedry Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Protokol oceny_ergonomicznejProtokół Oceny Ergonomicznej dla produktu Dobre Krzesło wydany przez Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera - Zakład Fizjologii Pracy i Ergonomii.