ERGONOMICZNE KRZESŁO – zdrowe krzesło ergonomiczne - krzesło, krzesła

Krzesła szkolne i meble dla dzieci. Krzesło Entelo to ergonomiczne krzesło, skuteczna profilaktyka zwalczająca wady postawy. Krzesło ergonomiczne dla dzieci to w przyszłości zdrowe plecy. Dobre krzesła biurowe obrotowe dla wszystkich dbających o zdrowie.
idea

Ideą projektu Dobre Krzesło była ochrona zdrowia poprzez kształtowanie właściwej postawy zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Dobre Krzesła ergonomiczne to linia

  produktów profilaktycznych, będących synonimem doskonałych rozwiązań technicznych, ergonomicznych i nowoczesnego designu, skierowanych do placówek oświatowych, w szczególności szkół i przedszkoli. 

Ergonomiczne krzesło to także idealny produkt

 pozwalający na stworzenie optymalnego środowiska pracy i wypoczynku w zaciszu domowym.

 

Dobre Krzesła zostały opracowane przy udziale naukowców wielu dziedzin (m.in.: ortopedii, ergonomii, fizjoterapii, biomechaniki, modelowania 3D), będąc odpowiedzią 

na problemy kręgosłupa oraz pleców

, stanowiąc środek prewencyjny w zakresie sprawności fizycznej.

 

Krzesła ergonomiczne poprzez wyprofilowanie

 lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa. W opinii terapeutów i specjalistów z dziedziny rehabilitacji ruchowej Dobre Krzesła poprzez innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwalają samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

 

Nowatorski charakter wyrobu, udokumentowany certyfikatami i atestami potwierdzającymi unikalne właściwości dobrego krzesła powoduje, że w zakresie profilaktyki wad postawy u dzieci i mło- dzieży, 

ergonomiczne krzesło Entelo stanowi optymalne

 rozwiązanie, wyprzedzając światowe trendy.

 

Dobre Krzesła to produkty polskie, wykonane zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 1729-1:2007, a ich wzór został zastrzeżony prawie na całym świecie.